البرز آذرالبرز آذر ن

درباره مجموعه :

مدرن تهویه البرز شرکتی است نوین، مرکب از تجربه و انگیزه که تنها چند سال پس از تاسیس توانسته است با هماهنگی و همکاري کارشناسان و تکنسین هاي مجرب در کنار بخش پشتیبانی متخصص، به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت سیستم تهویه به ارائه خدمات مشاوره، طراحی، اجرا، تعمیر و نگهداري بپردازد.

در این زمینه تیم تحقیق و توسعه مدرن تهویه با در نظر گرفتن اهداف سازمانی و استراتژي اتخاذي و همچنین شناخت علمی از نیاز مشتریان و توان فنی و مدیریتی شرکت، بخش هاي جدید را به لیست فعالیت هاي آغازین اضافه نمود که نتایج بدست آمده از آزمون رضایتمندي مشتریان نشان از درستی مسیر انتخابــــــــیست.

مدرن تهویه البرز خود را به توسعه مستمر و ایجاد ارزش افزوده براي مصرف کنندگان مقید می داند و گستره وسیع اما مرتبطی از خدمات و تجهیزات مدرن را به همراه خدمات جانبی نامحسوس در ویترین بخش هاي فعالیتی خود قرار داده است. فعالیت سیستماتیک، تمرکز زدایی، تعامل صادقانه و مشتري مداري از محوري ترین اصول مدرن تهویه می باشد که همه کارکنان به خوبی با این فرهنگ خو گرفته اند.

در حال حاضر شرکت مدرن تهویه توانسته است به شعار خود در ابتدای تاسیس که عدم توقف توسعه می باشد ، وفادار بوده و در سه کلان شهر تهران، مشهد و تبریز دارای دفاتر رسمی می باشد . این دفاتر به غیر از تعداد بالای نمایندگان در سطح کشور می باشند که نقش پلی بین شرکت مدرن تهویه و مشتریان ارجمند را ایفا میکنند.

اطلاعات سایت البرز

مطــــالب سایــت

ایکون هواساز

هــواساز و چــــیلر

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق است به هلدینگ تهویه مطبوع البرز آذر

طراحی و توسعه سایت با شرکت پارسیان داده پرداز رادمان

09129561725
×

پشتیبانی آنلاین 24 ساعته

×